Bramy i furtki

Funkcja reprezentacyjna bramy dla większości właścicieli jest bardzo istotna. Pragną, by brama była widoczna i wręcz rzucała się w oczy dodając tym samym prestiżu mieszkańcom posesji. Jako punkt centralny zwykle jest też najbardziej ozdobnym elementem całego ogrodzenia, co oznacza, że musi też być w nie umiejętnie wkomponowana.

Obok estetyki liczy się również solidność i trwałość. Brama stanowi zaproszenie i wizytówkę, ale także oddziela od reszty świata i powinna zapobiegać niechcianym wizytom. Jej częste użytkowania sprawia, że musi być praktyczna i prosta w obsłudze. Właśnie takie bramy, będące jednocześnie integralną częścią wkomponowaną w resztę ogrodzenia, można znaleźć w naszej ofercie.

Projektowanie bramy nie powinno być dodatkiem do całej reszty, lecz rzeczą dokładnie przemyślaną od samego początku. Już na etapie ustalania rodzaju ogrodzenia. Nim rozpocznie się przygotowywanie jego fundamentów. Wiąże się to tak z zagadnieniami czysto technicznymi, jak i uzyskaniem odpowiedniego efektu estetycznego i kompozycji z całością posesji. W tym wszystkim służymy pomocą i doradą. Możemy stworzyć bramę przywodzącą na myśl odlegle epoki lub też wyglądającą bardzo nowocześnie.

Nieprzeciętne walory estetyczne nie stoją wcale w sprzeczności z solidnym wykonaniem i doborem trwałych materiałów. Nasze bramy nie tylko są piękne i dobrane do gustu klienta, ale także służą niezawodnie przez długie lata.

© 2008 - 2022 by Art-Bram. Wszelkie prawa zastrzeżone
projektowanie stron www