O Firmie


Kierujemy naszą ofertę zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm. Całkowicie bezpłatnie i niezobowiązująco możemy wykonać wstępne pomiary, projekty i kalkulacje cenowe. Służymy również nieodpłatną poradą. Możemy wykonać zamówienie w ramach własnych wzorów lub zgodnie z projektem przedstawionym czy też zasugerowanym przez klienta. Każde zamówienie zostanie zrealizowane niezwykle staranie i z dbałością o wszystkie, nawet najdrobniejsze detale.

 

W ramach oferty standardowej wykonujemy malowanie farbami podkładowymi i nawierzchniowymi. Możemy również zapewnić dodatkową najwyższej jakości ochronę antykorozyjną poprzez cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowane w dowolnie wybranej kolorystyce. W skład oferty wchodzi także transport i profesjonalny montaż naszych wyrobów.

 

 

Interesującym dodatkiem, jaki oferujemy i polecamy naszym klientom jest wyposażenie bram w automatykę.

 

Obok standardowej formy istnieje także możliwość samodzielnego montażu przez klienta. Wówczas wykonujemy wszystkie potrzebne elementy na żądany wymiar. Maksymalna wielkość światła wjazdu dla bramy przesuwanej oraz pojedynczego elementu balustrady wynosi 6 mb. Do tego dołączamy wszystkie potrzebne akcesoria montażowe:

 

Części pochodzą od sprawdzonych producentów, z którymi współpracujemy od lat. Niektóre z nich są wykonywane bezpośrednio w naszym zakładzie. Wszystkie wcześniej przygotowane elementy można u nas przechowywać do czasu montażu. Pozwala to uniknąć oczekiwania na gotowe wyroby po wmurowaniu ogrodzenia lub ułożeniu płytek tarasowych.

 

Doświadczenie, wysoka jakość i profesjonalizm jest tym co odróżnia firmę Art-Bram od licznych wykonawców usiłujących raczej dopasować wymagania klienta do swoich możliwości a powinno być właśnie na odwrót. Także od licznych garażowych fachowców z mizernym zapleczem narzędziowym i materiałowym oferujących „tanie usługi”.

 

W tym miejscu pragniemy Państwa ostrzec przed nadmierną oszczędnością. Jest to niewątpliwie cecha pożądana, lecz trzeba ją dobrze rozumieć. Wybór taniego wyrobu o niskiej jakości i z kiepskich materiałów tak naprawdę nie będzie oszczędnością. Taki wyrób będzie wymagał poprawek i częstych napraw, a nawet wymiany w krótkim okresie czasu. Nie wspominając już o pozostawiającej niejedno do życzenia estetyce.

 

 My zapewniamy:

 

Jeśli przeliczą Państwo koszty napraw, przeróbek i częstej konserwacji „tanich wyrobów”, okaże się, że prawdziwa oszczędność polega właśnie na wyborze solidnej firmy, jaką niewątpliwie jest Art-Bram.

© 2008 - 2022 by Art-Bram. Wszelkie prawa zastrzeżone
projektowanie stron www